Your search results

Квадроцикли

Posted by administrator on 08.08.2017
| 0

Катання на квадроциклах – це захват і справжній драйв, який гідно оцінять любителі швидкості і екстремального відпочинку. Відправившись на цій всюдихідній техніці по горах і лісах, вузьким стежкам, Ви можете задовольнити свою допитливість, відкрити в собі відвагу і спрагу швидкості по бездоріжжю.

Верхом на квадроциклі всі поціновувачі активного відпочинку
• отримають унікальну порцію адреналіну,
• відчують захват від чудової природи Карпат,
• зможуть за лічені хвилини піднятися на гірські вершини і відчути азарт швидкого спуску вниз.

Квадроцикл – доступно і швидко
Сучасний залізний кінь володіє прохідністю позашляховика і маневреністю мотоцикла. А навчитися керувати квадроциклом зовсім не складно. Кілька важливих порад інструктора і хороший захисний костюм перетворять Вас в водія квадроцикла і шанувальника цього захоплюючого гоночного транспорту.

Поїздки на квадроциклах допоможуть багатьом відчути себе не тільки активними і швидкими підкорювачами бездоріжжя, а й відчути справжнє єднання з природою Міжгірських Карпат. Маршрути розроблені таким чином, щоб під час прогулянки охопити максимум унікальних ландшафтів, звивистих доріг, оцінити красу казкових лісів і місцевих пам’яток гірськолижного курорту Пилипець та села Подобовець. А під час запланованих зупинок туристам надається можливість покуштувати страви дуже смачної української кухні.
Відпочинок в Карпатах допомагає звільнитися від стереотипів мегаполісу, пізнати справжній смак свободи, відновити свої сили, а квадроцикл буде цьому чудово сприяти.

взято с https://vv-hotel.com/ua/35/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA/%D0%9A%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B8

  • 50 грн до 2 000 грн

    Більше опцій
Активный отдых: Крым, Кавказ, Карпаты, Алтай. Походы, рафтинг, конные туры. Каталог туристических сайтов. каталог сайтів каталог сайтів Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів